KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16165065
nr 1616 5065
Akvareller
2 st, Fjärilar, Signerade, 6x6, akvarell, yttermått inklusive ram: 18x18 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:15:30
300 kr
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor